"Mehed ei nuta": Mis juhtus Kalev/Cramoga ja mida sellest õppida? Tänak ja Märtin pöörasid tülli?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 11. aprillil:

– Mis juhtus BC Kalev/Cramoga, miks ühel nädalal läks aia taha nii eurosari kui ka Eesti-Läti liiga finaalturniir ja mida kõigil asjaosalistel sellest õppida? Kas koduse liiga meistrisoosik ollakse siiski edasi?
– Mis on lahti Eesti rallistaaride vahel? Markko Märtin ja Ott Tänak lõpetasid koostöö, Märtin müüs osaluse RedGrey meeskonnas ja lõpetas mootorispordiga tegelemise. Ja viskas intervjuus Dirtfishile õhku sapise kommentaari “sain õppetunni, et mõnikord ei jää heategu karistuseta”.
– Selver/Taltech alistas Eesti võrkpalli meistrivõistluste finaalseeria Tartu BigBanki kuivalt 4:0. Kuidas Tartu ikkagi nõnda kokku kukkus?
– Liikumisaasta paradoks: Tallinna peatas kohalike metsakaitsjate (?) survel terviseradade ehitused Mustamäel ja Nõmmel.
– Henri Drell otsustas G-Liiga eduka hooaja järel panna end proovile Prantsusmaa klubis Roanne.

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised