"Mehed ei nuta": Miks Riia VEF on peajagu Eesti klubidest üle? Kas Janek Õiglane pääseb "põllule"?

JAGA:


“Mehe ei nuta” peateemad 12. aprillil:

– Eesti-Läti Korvpalliliiga finaalturniiri kokkuvõte. Keda kiita Viimsi triumfi eest? Kas Pärnu turniir õnnestus või mitte? Kas Kalev/Cramo peaks siiski Riia VEFiga suutma konkureerida?
– Janek Õiglane paugutas USA-s kümnevõistluses 8405 punkti, täites MM-normi. Kas ta pääseb “põllule” või on kodused rivaalid kõvemad?
– Tartu BigBank tegi võrkpallis puhta töö ja ametis jätkava Alar Rikbergi sõnul ei tule Eestis lähema viie aasta jooksul ühelgi alal nii kõva tiimi. Kas tõesti?
– Kired lõkkel toetuste jagamisel. EOK määras Karl-Erik Nazarovile ja Hans-Christian Hausenbergile C+ kategooria toetuse. Kas vähe või palju? Regina Oja kaalub tippspordiga lõpparve tegemist, sest laskesuusatajatest said C-kategooria toetusele vaid Tuuli Tomingas ja Susan Külm. Kas tehti liiga?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised