"Mehed ei nuta": Miks Mehis Viru treenerikeelu täitmist ei jälgita? Kes on süüdi Tarva kadumises?

JAGA:


4. juuli “Mehed ei nuta” peateemad:

– Politsei pidas Mehis Viru kinni ja esitas talle kuriteokahtluse seksuaalvahekorra eest õpilasega. Samal ajal väidab Henn Vallimäe, et on avalik saladus, et Viru rikub talle määratud juhendamiskeeldu. Mis saab edasi?
– Koduse korvpalli suured uudised: Rakvere Tarvas lõpetas tegevuse, Tartu palkas peatreeneriks Gundars Vetra ja tugevdas tagaliini Rain Veidemaniga. BC Kalev/Cramo sai selguse, et peab Meistrite Liigat alustama alagrupist. Aga muidu on kuidagi vaiksevaitu?
– Epeenaiskond sai EM-il kuuenda koha mis pole ei liha ega kala. Teeme selgeks, kui kaugel on olümpiarong!
– Kas jalgpall on kõvem kui korvpall? Flora – Levadia mängu vaatas rekordilised 3500 silmapaari, Pärnu Vaprus ja Paide Linnameeskond mängisid 2495 pealtvaataja ees.
– Teeme selgeks: mis trall see käib Eesti Koolispordi Liidu ja Spordiliit Jõud ja kultuuriministeeriumi vahel?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised