"Mehed ei nuta": Mida ootame kergejõustikusuvelt? Mis jäi näppude vahele korvpallihooajast?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 13. juunil:

– Kergejõustikuhooaeg kogub hoogu. Kellele ja millele paneme selle suve suuremad ootused? Kas Mati Lilliallik puhub kodusele võistlussarjale elu sisse?
– Koos Kristian Kullamäe pronksiga Leedus võib Eesti korvpallurite hooajad lõplikult mängituks pidada. Kas Eesti korvpalli (ja koondise) jaoks oli hea hooaeg? Millised on suurimad ootused suvele – nii mängijate kui ka klubide poolelt? Mis suunas peaks Tartu Ülikooli korvpalliklubi suunama pilgud pärast Nikolajs Mazursi lahkumist?
– Eesti võrkpallikoondised kruvivad hoogu: mehed said jagu Tšehhist 3:0, naised pole üldse kaotust pidanud tunnistama. Hea suund?
– Novak Djokovic võitis 23. suure slämmi turniiri. Kas temast sai aegade parim meestennisist?
– Manchester City võitis jalgpalli Meistrite liiga. Kiidame heaks?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised