"Mehed ei nuta": Kuidas saab võrgukoondis hakkama Toobalita? Kas Vipsil on päriselt ka F1-lootust?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 24. augustil.

– Viiel EM-il mängunud Kert Toobal läheb põlvelõikusele ja jääb kodusest finaalturniirist kõrvale. Mida see tähendab Eesti võrkpallikoondise võimalustele?
– Eesti kergejõustiku helge tulevik kindlustatud? Seitsmevõistleja Pippi Lotta Enok ja tõkkesprinter Anna Maria Millend võitsid juunioride MM-il hõbedad, kõrgushüppaja Elisabeth Pihela oli napilt neljas.
– Kas Flora kummutab müüdi Eesti jalgpalliklubide saamatusest Euroopas ja kindlustab pääsu Konverentsiliiga alagrupiturniirile?
– Siim-Sander Vene lõpetas lepingu Hispaania klubiga Fuenlabrada. Kas BC Kalev/Cramo võimalus?
– Kui suur on tegelikult võimalus, et Jüri Vips kinnitatakse juba sel nädalal või lähiajal F1 sõitjaks Red Bulli süsteemis?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised