"Mehed ei nuta": Kui kõva sõna on Drelli NBA-leping? WRC uus punktisüsteem – geniaalne või totrus?

JAGA:


19. detsembri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Unistus täitus: Henri Drell teenis lepingu NBA klubiga Chicago Bulls. Ülikõva või leiab õel eestlane siin ikka mingeid “agasid”, kuni ta pole NBAs ka väljakule pääsenud? Kas ja millal see võiks juhtuda? Miks just Henri Drell jõudis nii kaugele?

– Tuuli Tomingas muutub üha kiiremaks ehk nüüd vist saab küll lõplikult öelda, et täiesti uus tase on saavutatud?

– Ralli MM-sarjas hakkab kehtima uus punktisüsteem, lisaks ei pea erasõitjad kasutama Rally1 auto hübriidsüsteemi. Uus punktisüsteem: totrus kuubis või on kritiseerijad lihtsalt vanas kinni ega suuda aja ja uuendustega kaasa minna?

– Keda valida aasta sportlasteks, treeneriteks ja võistkonnaks, kui tahad olla nagu Jaan, keda, kui tahad olla nagu Peep, keda, kui tahad olla nagu Tarmo?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised