"Mehed ei nuta": Kossukoondise edulugu aina paisub! Anna Levandi kaasus: kust algab alandamine?

JAGA:


27. veebruari “Mehed ei nuta” peateemad:

– Eesti korvpallikoondise algus EM-valiksarjale kahest kaks, seejuures langes eile täismaja ees Leedu. Kas järjekordne verstapost uue põlvkonna teekonnal Euroopa tipu suunas või tasuks pigem jalad maas hoida? Võtame kokku esimese koondiseakna ja vaagime edasisi võimalusi. Kes ja mis üllatasid positiivselt, kus on varukohad?

– Mitmed endised õpilased ja/või nende vanemad kirjeldasid Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutusele, et legendaarne iluuisutreener Anna Levandi on noori iluuisutajaid väärkohelnud – sõimanud neid seaks, debiiliks ja dauniks, visanud uiskudega ja sülitanud nende peale. Kas peaks ruttama kohe pooli valima? Kuidas seda teemat peaks edasi käsitlema? Kust siis jookseb piir nõudlikkuse-ranguse ja alandamise vahel?

– Pretsedenditu lugu: käsipalliklubi HC Tallinn ei saa ilmselt jätkata Eesti meistrivõistlustel mängimist, sest palgavõlgade ja peatreener Martin Noodla minemasaatmise järel keelduvad mängijad Risto Lepa juhitava klubi esindamisest. Tundub nagu lepitamatu ja silumatu juhtum?

– Kas Rapla klubi kaob tõesti Eesti tippkorvpallikaardilt või on siin veel midagi päästa?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised