"Mehed ei nuta": Korvpallifinaalid, Kaia Kanepi paaris venelannaga, rassismijuhtum noortekorvpallis

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 23. mail:

– Suur korvpall fookuses. Kodune korvpallifinaal jätkub täna ilmselt võtmemänguga. Kas Tartu suudab siit veel korraliku seeria teha? Euroliiga Final Four: mängi, mis mängid, aga võidumehed tulevad lõpuks ikka Madridi Reali vanakeste seast?
– Kaia Kanepi, kuidas nii? Kaia Kanepi otsustas Strasbourgi tenniseturniiril paarismängupartneriks valida venelanna Angelina Gabujevaga.
– Eesti laskesuusakoondise peatreeneriks saab austerlane Stefan Lindinger. Kuidas valikut hinnata?
– Soome noorkorvpallurid Munkkiniemi Kisapojat võistkonnast lahkusid Nord Cup turniirilt, kuna vastased Kohilast kostitasid neid rassistlike lausetega. Kuidas saanuks juhtunut paremini lahendada?
– Jäähoki MMi korraldajad hädas nii Lätis kui ka Soomes: tribüüne ei saa kuidagi täis isegi oma meeskonna mängudel. Sportlikult poolelt: kelle peale panused?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised