"Mehed ei nuta": Kes valitakse EOK presidendiks? Kas Ott Tänak pole tõesti meelelahutaja?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 2. juunil:

– Kes valitakse esmaspäeval EOK presidendiks? Kas Tõnu Tõnistel on üldse võimalust Urmas Sõõrumaa vastu? Kui hästi me teame, mida emb-kumb üldse taotleb?
– Suve tippsündmus? Rally Estonia asemel tulebki ralli, Dirtfish nimeks, Ott Tänak pundis.
– F1 sari naaseb ja võibolla ka reformeerub: stardijärjekorda tahetakse panna paika sprindisõiduga, kehtestati kulupiirangud ja tugevad saavad vähem tuuletunneli aega. Kiidame heaks?
– Huvitav spekulatsioon: kas kümnevõistleja Erki Nool valis õige ala või ta pidanuks keskenduma kaugushüppele või teisvashüppele?
– Kas tõesti pole sportlane meelelahutaja? Ott Tänak loobus parima meelelahutaja auhinnast, sest olevat spordimees, ja kinkis selle Kalev Kruusile.

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised