„Mehed ei nuta“: Kellelt suusahooajal näha uut taset? Lehis keeras tülis teraviku enda poole?

JAGA:


28. novembri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Mida näitas Eesti suusasportlaste esimene nädalavahetus MK-sarjas – kelle suhtes on põhjust ootuseid ülespoole kruttida, kelle suhtes maha keerata? Mida nägi ja kuulis Jaan Rukal sellest, mis tegelikult toimub suusamaailma telgitagustes? Kas näiteks fluorikeeld keerab suusatamise vussi?

– Kas veel jaburamalt annab kahe aastaga olümpiaedu vussi keerata kui meie vehklemises juhtunud – Katrina Lehise (või siis Nikolai Novosjolovi?) ja vehklemisnaiskonna peatreeneri Kaido Kaaberma tüli jätkuna teatas Lehis, et keeldub naiskonda otsustavalt MK-etapil esindamast.

– BC Kalev/Cramo pani tegi eurosarja lõppvaatuse veel põnevaks, aga jäi ikkagi teises ringist välja. Kuidas Eesti esiklubi etteaste kokku võtta ja kuidas siit edasi?

– Rallimaailm eesotsas Ott Tänakuga “leinab” Kalle Rovanperä taandumisotsust. “Midagi on ikka väga valesti,” ütleb Tänak. Kas ja mis?

– Läbi videomängu rallimaailma ukse lahti murdnud Romet Jürgenson pääses tänavusest talendiprogrammist uueks hooajaks Junior WRC sarja. Kui kõva sõna see on?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised