"Mehed ei nuta": Kas Kristjan Ilves jõuab esikohani? Kuhu tõuseks Tuuli Tomingas tugevama vaimuga?

JAGA:


13. veebruari “Mehed ei nuta” peateemad:

– Kristjan Ilves “hullas” Otepääl, aga Jarl Magnus Riiberile vastu veel ei saanud. Kas kunagi tuleb ka esikoht? Kas Eesti rahvas on leidnud taas tee suusavõistlustele?

– Tuuli Tomingas MM-il kümnes. Treener Indrek Tobreluts: selliste hetkede nimel elame ja teeme. Millised võiks aga Tominga kohad olla siis, kui ta oleks vaimselt sama tugev kui füüsiliselt?

– Epeenaiskonnal on üks võimalus pääseda Pariisi olümpiale – võita Hiina MK-etapp ning loota, et Ukraina jääb kuuendast kohast tahapoole. Ehk siis pigem lootusetu?

– Skandaalike jalgpallihooaja eel: FCI Levadia pahandas Paide Linnameeskonnaga, kuna too värbas Levadiast endale 16-aastase talendi Patrik Kristali. Või äkki peaks ikka ise peeglisse vaatama?

– Kas Ott Tänak võidab Rootsi ralli?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised