"Mehed ei nuta": Kas Kalev/Cramo teeb ajalugu? Mis saab spordimaailmast ROKi otsuse valguses?

JAGA:


“Mehed ei nuta” 4. aprillil:

– Korvpallikevad täies hoos. Millised BC Kalev/Cramo võimalused jõuda eurosarja finaali? Eesti-Läti liiga play-off’id: võtame kokku veerandfinaalid ja vaatame ette Final Fourile. Mida arvata BC Prometey mänedžeri avaldusest, et Eesti klubid on muidu töökad, aga ambitsiooni napib, ja et Eestit ei saa pidada korvpallimaaks?
– Mis saab spordimaailmas, eriti olümpiaspordis edasi pärast ROKi juhatuse teadet, mis soovitab rahvusvahelistel spordialaliitudel lubada Venemaa ja Valgevene sportlased tagasi võistlustele – aga ainult individuaalsportlased ja neutraalses staatuses, “aktiivsed sõjatoetajad”, sõjaväelased?
– Kodune võrkpallifinaal: kuidas Tartu BigBank ühtäkki nõnda kokku kukkus? Kas asi otsustatud ja TalTech/Selver meister?
– Kas ajaloo tublim otsus? EOK tippspordikomisjon tegi MMil üheksanda koha saanud Niina Petrõkinale erandi, lubades ta aastaks B-taseme toetusele.
– Maik-Kalev Kotsar kerkis juba teist korda sel hooajal Euroliiga vooru MVP-ks, kui kogus Berliini Alba vastu 23 punkti, 10 lauapalli ja efektiivsusnäitaja 40. Aga kas play-off’i pääse tuleb?
– Kuhu jäid Eesti suusakoondislased kodustelt meistrivõistlustelt?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised