"Mehed ei nuta": Ilves, Tomingas ja Külm uuel tasemel või ei? Pevkur soperdas Kuldliiga-teatega?

JAGA:


5. detsembri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Nädal talialade MK-etappe selja taga: mis tarkust oleme juurde saanud? Tuuli Tomingas ja Susan Külm näitavad laskesuusatajatest arengut? Kristjan Ilves jättis kasutamata esimese korraliku võimaluse poodiumile tõusta – aga ütleb, et on parem kui eelmine hooaeg. Kuidas tundub kõrvalt? Kas Marten Liiv on endiselt suures mängus?

– Võrkpalliliidu president Hanno Pevkur kuulutas: mehed ei mängi suvel Kuldliigat, sest peavad puhkama ja vigastusi ravima. Rikberg arvab vastupidist. Kummal on õigus?

– Eesti jalgpalli meisterklubis FC Floras korralikumad ümberkorraldused: lahkub peatreener Jürgen Henn, lahkumine teada ka juba mitme põhimängija puhul, näiteks Henrik Ojamaa, Ken Kallaste. Kuidas edasi? Kas Flora käitus lahkuva peatreeneriga imelikult?

– Kas hoopis see võib olla koduse korvpalli tiitliheitlust mõjutav uudis (lisaks isiklikule tragöödiale) – Hugo Toom sai põlvetrauma, mis lõpetab tema hooaja? Kas korra uskumatult hästi sarnasest traumast välja tulnud mängumees suudab sama ka uuesti?

– Epeenaiskonna neli liiget tegid avalduse, et austavad Katrina Lehise otsust ega oota teda enam tiimi, vaid proovivad ise Pekingi olümpiale jõuda. Mis selle avalduse mõte oli?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised