"Mehed ei nuta": Ennustame 2024 sporti! Mida teha aasta sportlase hääletuse "manipulaatoritega"?

JAGA:


2. jaanuari “Mehed ei nuta” peateemad:

– Astume taas omavahel joonele: lööme lahti 2024. aasta spordisündmuste ennustusvõistluse!

– Kas aasta sportlaste valimisel läks kõik õigesti? Kas hääletusel ilmselgelt manipuleerida üritavad alaliidud võiks kuidagi karistada?

– Heiki Nabi peab rahvusvahelisele spordikohtule ja Eesti antidopingule maksma 15 000 šveitsi franki, kuid advokaat Paul Keres soovitab mitte maksta. Kellel on õigus?

– Laskesuusaliit ja Johanna Talihärm veavad vägikaigast: Talihärm pole nõus allkirjastama lepingut alaliiduga, mis on eelduseks MK-sarjas osalemisele. Kes siin pilli lõhki ajab?

– Selgub saatejuhtide 2023. aasta panustamisvõistluse võitja, samuti 2023. aasta ennustusküsimuste parim.

– Laskesuusatamise Eesti meistrivõistlused lükati edasi, sest sportlased on piiri taga treenimas. Suusatamises võistlused aga toimusid ja toimuvad ka uuel nädalal, kuigi kolm parimat meest on Tour de Skil. Absurd?

– Miks maksab EOK 2000 eurot preemiat purisuusatamise maailmameistrile, kui konkurentsis oli vaid kuus eestlast?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised