Turutegijad 16.08.23: kes on kapitalikulukriisi võitjad ja kaotajad?

JAGA:


Enamik Balti börsiettevõtetest on oma II kvartali tulemused avalikustanud. Põhiliseks märksõnaks on olnud mõistagi kõrged intressid. Vaatamegi lähemalt, kes on sellest võitnud, kes kaotanud. Lisaks arutleme, kuidas on läinud erinevate sektorite ettevõtetel ja mida võiks oodata neilt tulevikus. Heidame pilgu, millistele ettevõtetele on kohalik tarbija oma raha viinud. Ettevõtete tulemusi kommenteerivad LHV analüütik Raido Tõnisson ja LHV maakleritegevuse juht Sander Pikkel.

Kirjuta meile aadressil lhv.ee

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=https%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=889927-1-1689247070741 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised