Madis Toomsalu LHV Groupi uuest aktsiapakkumisest – LHV podcast 07 2022

JAGA:


1. juunini saavad investorid osaleda LHV Groupi uues aktsiapakkumises. Seekord on pakkumine mõeldud nii uutele kui ka olemasolevatele investoritele. LHV kaasab 25 miljonit eurot, et rahastada uue panga loomist Suurbritannias. Podcasti stuudios on LHV Groupi juhataja Madis Toomsalu, kes annab ülevaate, mida LHV rahvusvaheliselt plaanib, kuidas läheb grupi erinevatel äridel ja miks võiks olla hea hetk finantsettevõtte plaanide toetamiseks. Miks on aktsia märkimishind just 36 eurot ja mida annab soovitud UK pangalitsents, kuula podcastist. Küsimusi esitas LHV kommunikatsioonijuht Priit Rum.

Vaata lähemalt: investor.lhv.ee/emissioon

Esitatud teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovituse ega nõustamisega. Emitent on AS LHV Group. Enne investeerimisotsuse tegemist tuleb investoril tutvuda prospekti, kogu ametliku teabe ja riskidega. Prospekt on saadaval nii LHV kui ka Finantsinspektsiooni kodulehel. Vajadusel küsi nõu asjatundjalt. Investeerimisteenuste pakkuja on AS LHV Pank.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised