13.09.23 Nädal turgudel: küsime portfellihaldurilt kas, kuhu ja miks praegu investeerida?

JAGA:


Portfellihalduse eesmärk on kapitali järjekindel kasvatamine mõõduka riskiga läbi erinevate majandustsüklite. Tulemuslikkus on see, mis loeb ning selle saavutamiseks on vaja varasid aktiivselt ka juhtida. Külas on LHV portfellihaldur Kaius Kiivramees, kellega räägime, kuidas tänases keskkonnas tulemuslik investor olla. Teeme juttu intressidest, alanud LHV võlakirjade pakkumise kontekstis mõistagi ka võlakirjainvesteeringutest ning sellest, sellest kus näeb portfellihaldur häid investeerimisvõimalusi. Saadet juhtis LHV investorkogukonna juht Nelli Janson.

Kirjuta meile aadressil lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=362984-1-1672234110067 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised