#084 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Ebe-Kai Mutso (2024-04-18)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: luksuskinnisvaraturg keskendub kohalikele

KV.EE kinnisvara-podcasti 84. osas on külas Christie’s International Real Estate Signature tegevmaakler Ebe-Kai Mutso. Räägime luksuskinnisvaraturust, selle arengutest. Küsimusi esitab ja saadet juhib kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Saate alguseks proovime ära defineerida, mis on luksuskinnisvara. Päris hästi see ei õnnestu, kuid olulised märksõnad toome välja, mis aitavad vara luksuslikkust määrata nii läbi maksumuse, asukoha kui muude omaduste.

Teise teemana käsitleme luksuskinnisvara ostjaid ja -müüjaid. Arutame, kust ostjad-müüjad tulevad ja millised on nende ühised parameetrid. Puudutame ka kinnisvara soetamist üürileandmiseks.

Põgusalt käsitleme luksuskinnisvara müümise spetsiifikat ja luksuskinnisvaraturu osakaalu elamispindade turul ning tehingute finantseerimist.

Saate lõpuks annab Ebe-Kai Mutso mõned omad nõuanded ja soovitused luksuskinnisvaraturu osalistele.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised