#080 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Kaspar Markus (2024-02-22)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: uute korterite kasin müügitempo loob ostjatele laia valikuvõimaluse

KV.EE kinnisvara-podcast’i 80. osa vaatab elamispindade turu nõudlust ja selle arenguid. Saadet aitab kajastada Reterra Estate OÜ müügi- ja turundusdirektor Kaspar Markus. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt räägime, mille poolest erineb korteriarendaja toode Tallinnas, Tallinna lähistel Harjumaal ja Tartus. Osaliselt toome sisse ka võrdlused Riiaga. Arutame, mis põhjustel eelistavad inimesed erinevaid piirkondi.

Saate teises osas räägime inimeste eelistustest ja nende muutustest aja jooksul. Arutame, mis on korteriostjaid vaevavad küsimused täna võrreldes viie aasta taguse ajaga. Mõtiskleme, kuidas on muutunud ja muutumas inimeste valmidus osta kortereid n-ö paberil ja milliseid riske see endas kätkeb. Kaspar Markus toob välja põhjused, mille tõttu arendaja müügiläbirääkimised ostjaga katkevad.

Saate lõpus annab Kaspar Markus tavapärased saatekülalise soovitudes elamispindade turul tegutsejatele.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised