#078 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Margus Tinno (2024-01-25)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: ärikinnisvarainvesteeringute turul tuleb eelmisest parem aasta

KV.EE kinnisvara-podcast’i 78. saates on aitab Colliers Baltics partner ja investeeringute nõustamise juht Margus Tinno saada ülevaate, mis on toimunud ja toimumas ärikinnisvarainvesteeringute turul.

Arutame, milline on olnud makromajandusliku keskkonna mõju investeeringutele ärikinnisvarasse. Kõne alla tuleb intressimäära mõju kinnisvaraturule ja majandusele. Mööda ei saa julgeolekukeskkonnast Eestis.

Margus Tinno aitab välja tuua, mis oli olulisem, mis toimus 2023. a ärikinnisvarasse investeerimise turul. Heidame pilgu, mis võiks toimuda 2024. aastal. Arutame, pikemalt, kas kinnisvarasektoris on hädalisi, kes on sunnitud kinnisvara oluliste allahindlustega müüma.

Saate lõpuks võtab Margus Tinno kokku enda 2023. a õppetunnid ja annab prognoosi, kas 2024. a tuleb ärikinnisvarainvesteeringute turul hea aasta. Lisaks annab Margus Tinno oma mõtted ja nõuanded kinnisvaraturuosalistele, mis aitaksid väljakutseid täisolevatest perioodidest üle saada.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised