#077 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Mihkel Eliste (2024-01-11)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: elamispindade turg 2023. ja 2024. aastal

KV.EE kinnisvara-podcast’i 77. saates on külas Arco Vara kutseline hindaja ja analüütik Mihkel Eliste. Võtame Mihkliga kokku 2023. a olulisemad elamispindade trendid ja käime välja ootused 2024. a osas. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Räägime elamispindade järelturust, arenduse sektorist ja pisut põhjalikumalt üüriturust. Saateosalised käivad välja, mis oli 2023. aastast kaasa võtta ja milliseid arenguid võiks oodata 2024. aastalt. Kõne all on nii tehingute arvu kui hindade arengud ja ootused nende osas.

Saate lõpuks anname kuulajatele-vaatajatele kaasa mõned mõtted, millega võiksid elamispindade turu osalised 2024. a arvestada, et jääda võitjate poolele.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised