#076 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Ardi Roosimaa (2023-12-28)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: vaade möödunud ja tulevale aastale

KV.EE kinnisvara-podcast’i 76. saates on külas Restate’i nõukogu liige Ardi Roosimaa. Vaatame koos Ardiga tagasi möödunud 2023. aasta kinnisvaraturu arengutele ja heidame pilgu saabuvasse 2024. aastasse. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Võtame saates jutuks põgusamalt üldisema majanduskeskkonna ja laenuturu, mille raamides kinnisvaraturul tuleb hakkama saada. Räägime nii majanduskasvust kui intressimäärast.

Detailsemalt läheme äripindade ja elamispindade ostude, müükide ja üüritehingute maailma ning arutame, mis on 2023. aastast kõige olulisem, mis kaasa võtta ja millised võiksid olla liikumised 2024. aastal.

Saate lõpetuseks anname mõtted ja soovitused, mida kinnisvaraturu osalised võiksid uude aastasse kaasa võtta.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 76. saates on külas Ardi Roosimaa, kes on Restate’i nõukogu liige. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised