#072 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Anton Nikitin (2023-11-02)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: kas investeeriks Gruusia kinnisvaraturule?

KV.EE kinnisvara-podcast’i 72. saates räägib Eco Advice OÜ juhatuse liige Anton Nikitin elamispindade turule investeerimisest Gruusias. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt tuleb põgusalt juttu Gruusia üldisest majanduskeskkonnast. Anton Nikitin räägib, mis on olnud tema vaatest Gruusia majanduse ja kinnisvaraturu kõige olulisemad suunavad tegurid.

Anton Nikitin avab, kuidas on tema praktikas toimunud kinnisvara ostutehingute finantseerimine ja millised on olnud üldised laenutingimused. Räägime, kes on elamispindade turu nõudlusepoolel ostmise ja üürimise vaatest. Toodud saavad ka näited pakkumise poole pealt.

Üüriinvesteeringute puhul toob Anton Nikitin konkreetselt välja, millised on tema korterite hinnatasemed ja üürihinnad ning kuidas on hinnad viimasel ajal muutunud. Omaette pilgu heidame üürikorteri ehk investeeringu haldamise küsimustele.

Saate lõpetuseks toob Anton Nikitin välja talle muljet avaldanud Gruusia elamispindade suurprojektide müügikorralduse. Saatekülaline anna soovitusi ja nõuandeid inimestele, kes soovivad Gruusia elamispindade turule investeerida.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 72. saates räägib enda kogemustest Gruusia elamispindade turul Eco Advice OÜ juhatuse liige Anton Nikitin. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised