#066 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Peep Sooman (2023-08-10)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: me ei prognoosi kriisi ja krahhi

KV.EE kinnisvara-podcast’i 66. saate külaline on Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman. Peebuga tuleb juttu elamispindade turu hetkeolukorrast ja lähituleviku väljavaadetest. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Alustuseks panevad asjaosalised laia pintsliga paika, mis seis elamispindade turul 2023. a augustis valitseb. Järgmise sammuna arutlevad Peep Sooman ja Tõnu Toompark, mis on laiemad globaalsed ja lokaalsed majandustegurid, mis on elamispindade turu trendide liikumisel nüüd ja praegu olulised.

Elamispindade mõjutegurite baasilt koorub välja vaade Eesti elamispindade turu tehingute ja hindade võimaliku liikumissuuna osas. Lisaks arutavad Peep Sooman ja Tõnu Toompark, millistes kitsamates kinnisvaraturu nišides on rohkem riskantsust. Kriisi ja krahhi saateosalised paraku ei prognoosi.

Kokkuvõtteks annab saatekülaline Peep Sooman omapoolse praktilise soovituse, mida tänased turuosalised peaksid silmas pidama, et kinnisvaraturul ja -tehingutes edukas olla.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised