#065 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Liis Gunin (2023-07-27)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: majutusteenuse osutamiseks osta ühetoaline korter

KV.EE kinnisvara-podcast’i 65. saate teema on investeeringu tegemine majutuskorteri ostuks. Saatekülaline on Majutusekspert OÜ juhatuse liige ja omanik Liis Gunin. Saatejuht on kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate alguses teeme põgusa ülevaate läbi numbrite, mis on Tallinna majutusteenuste turul toimumas. Seejärel vaatame esmalt asukoha, seejärel hoone ja siis korteri sisustuse baasilt läbi, mis on olulised teemad, mida peaks majutuskorterisse investeerimisel silmas pidama.

Räägime korteri asukohavalikust – millised piirkonnad töötavad majutusäris paremini ja millised mitte nii hästi. Käime läbi, mis on hoone ja tema asukoha puhul oluline. Arutame, millised teenused ja võimalused peaksid majutuskorteri lähedal paiknema.

Selgitame välja, kas majutusäri korteri ja pikaajalise üüriäri korteri sisustuses või mööbli valikutes on olulisi erinevusi või mitte.

Saate lõpuks annab Liis Gunin omad soovitused, mis on majutusäri vaatest olulised, mida peaks silmas pidama, et selles äris läbi lüüa.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 65. saates räägib Majutusekspert OÜ juhatuse liige ja omanik Liis Gunin majutusärist ja majutusäri jaoks sobilikust korterist. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised