#064 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Kuldar Kirikal (2023-07-13)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Pärnu korterite arendusturg on väga aktiivne

64. KV.EE kinnisvara-podcast’is on külas Kuldar Kirikal, kes on Pärnu kinnisvaraarendaja Miston Capital OÜ arendusjuht. Räägime Pärnu elamispindade turust läbi arendaja vaatevinkli. Saatejuht on kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt räägime Pärnu arendusturust laiemalt ja konkurentsiolukorrast Pärnus. Kuldar Kirikal annab põgusa ülevaate Pärnu arendusturu tegijatest. Samuti räägib Kuldar, millistele sihtrühmadele Pärnu arendajad kortereid pakuvad. Kõne alla tulevad nii koduostjad kui üüriinvestorid, samuti majutusäris osalejad.

Saate teises plokis puudutame Pärnu korteriostjaid. Kuldar Kirikal toob peamiselt Miston Capitali näitel välja, kui palju on elamispindade ostjaid Pärnust ja väljaspoolt, kui palju on koduostjaid ja kui palju üüriinvestoreid.

Pikemalt peatume hindade juures. Kuldar Kirikal avab, kuidas on elamispindade hinnad muutunud ja kuidas on hindade paindlikkus arenenud. Samuti räägime ehitushindadest ja selle mõjust elamispindade hindade praegusele ja edasisele käitumisele.

Saate lõpetuseks annab külaline traditsiooniliselt nõuande elamispindade turuosalistele, millele tasuks nii praeguses turuolukorras kui tulevikus tähelepanu pöörata.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 64. osas kõnelevad Pärnu kinnisvaraarendaja Miston Capital OÜ arendusjuht Kuldar Kirikal ja kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark elamispindade turu arengutest Pärnus läbi arendaja vaatevinkli.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised