#063 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Madis Müür (2023-06-29)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast:   Kas elamispindade turg kukub kokku või tõuseb uuele elule?

KV.EE kinnisvara-podcast’i 63. osas on külas tehnoloogiainvestor Madis Müür. Madis Müür aitab käsitleda vaadet elamispindade turu perspektiivide osas. Saatejuht on kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate ajend olid Madis Müüri hinnangud kinnisvaraturu osas, kus ta on oodanud turu hinnalangust 20-30% ulatuses. Saates käsitleme, mis on selliste prognooside tagamaa ja millised on optimistlikuma vaatega Tõnu Toomparki ootused.

Saateosalised käivad läbi erinevad kinnisvaraturgu mõjutavad tegurid majanduskasvust, laenuturust ja intressimäärast kuni eksportiva tööstuse ja tööjõuturuni. Madis Müür ja Tõnu Toompark avaldavad mõlemad oma seisukohad ja arvamused neil teemadel.

Saate lõpus teevad nii Madis Müür kui Tõnu Toompark omad prognoosid, mis võiks toimuda elamispindade hindade ja tehingutega. Päris ühele meelele saateosalised paraku ei jõudnud.

Saate lõpuks annab külaline omad soovitused ja nõuanded, millest võiks kinnisvaraturu osalistel kasu tõusta.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 63. osas arutavad tehnoloogiainvestor Madis Müür ja kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark elamispindade turu väljavaadete üle.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised