#061 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Kristjan Tamla (2023-06-01) ÕIGE

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Ärikinnisvaraturu suur probleem seisneb finantseerimises

KV.EE kinnisvara-podcast’i 61. osa külaline on Kristjan Tamla, kes on Eften Capital’i tegevjuht. Juttu tuleb ärikinnisvaraturust ja -investeeringutest. Saatejuht on kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate esimeses osas avab Kristjan Tamla ärikinnisvaraturu seisu 2023. a kevadel. Paratamatult tüürib jutt finantseerimisturu ja intressimäära juurde, mis mõjutavad ärikinnisvarainvesteeringuid väga olulisel määral. Juttu tuleb erinevatest kinnisvaraturu segmentidest ja arengutest erinevates Baltiriikides.

Teise teemana puudutame ärikinnisvaraturu üürnike poolt. Kristjan Tamla arutab, kas ja kuidas mõjutavad finantseerimisturu turbulentsid äripindade üürnike igapäevast elu. Jutuks tuleb, kuidas mõjutab majanduskeskkond uute äripindade projektide arendamist ja seeläbi uue pakkumise tekkimist.

Seejärel liigub saate teema 2023. a sügisesse. Jutuks tuleb, kas parimad investeerimisvõimalused on juba sel sügisel tulemas ja kuidas ning kust neid otsida. Teisisõnu räägime saates, mis on üldisemad ühendavad jooned neil, kes on asumas ärikinnisvarainvesteeringute müügipoolele.

Saate viimases osas arutab Kristjan Tamla, mis võiksid olla Eesti ja Baltimaade ärikinnisvarainvesteeringute üldisemad suured arengusuunad, mis on tingitud majanduse praegusest ebastabiilsusest. Lisaks annab saatekülaline omapoolse soovituse ja mõttetera, mida kinnisvarasektoris muutlikel aegadel tegutsejad võiksid meeles pidada.

 

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 61. osas on kõne all ärikinnisvara ja -investeeringute turg 2023. a kevadel. Teemasid aitab avada Eften Capital’i tegevjuht Kristjan Tamla. Saadetud juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised