#053 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Edvard Rootamm (2023-02-09)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Üüriinvestor ootab paremaid ostukohti

KV.EE kinnisvara-podcast’i 53. saate külaline on üüriinvestor Edvard Rootamm. Edvard üürib välja umbes 20 korterit Tallinnas ja räägib üüriinvestori vaatest 2023. a kinnisvaraturule. Saadet juhib ja küsimusi esitab kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate esimeses plokis räägib Edvard Rootamm, kuidas temast sai üüriinvestor ja millistest varadest koosneb tema üüriportfell. Juttu tuleb, milline on olnud Edvardi üürniku sihtrühm ja kuidas suunitlus on aja jooksul muutunud.

Seejärel räägime 2022. aastast, aasta alguse rallist kinnisvaraturul ja üüriturul ning aasta keskel aset leidnud pöördest. Edvard annab aru, kuidas kinnisvaraturu muutused on teda mõjutanud.

2023. a puhul tuleb juttu, kuidas näeb Edvard Rootamm hetkel ühe vakantse üüriinvestori omaniku silme läbi hetkel turul toimuvat. Räägime, millised on Edvardi plaanid üüriportfelliga edasi toimetamisel – kas midagi müüa, hoida või sootuks juurde osta. Muuhulgas tuleb jutuks, milline on olnud Edvardi reaktsioon kiiresti kerkinud intressimääradele.

Saate viimases osas annab saatekülaline traditsioonilise soovituse ja nõuande kinnisvarainvestoritele, kes mõtlevad, kas äkitsi peaks üüriinvestorina alustama. Täiendav soe soovitus tuleb neile, kel üüriportfell juba olemas on.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 53. osas räägib üüriinvestor Edvard Rootamm üüriinvestori eilsest, tänasest ja homsest päevast muutustekeerises olevas majanduskeskkonnas. Saadetud juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis

# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE

# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo

# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised