#052 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Margus Tinno (2023-01-26)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Ärikinnisvara investeeringute turg liigub tavapärases rütmis

KV.EE kinnisvara-podcast’i 52. osas on külaliseks Colleris International’i partner ja investeeringute nõustamise juht Margus Tinno. Juttu tuleb ärikinnisvara investeeringutest ja selle valdkonna olulisematest arengutest. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate alguses käime läbi 2020.-2021. aastate mõjud kinnisvaraturule ja investeeringute turule. Margus Tinno avab, milline oli koroona-aasta ja sellele järgnenud rahatrüki mõju valdkonnas.

Seejärel räägib Margus Tinno pisut lähemalt pöördeid täis olnud 2022. aastast. Juttu tuleb olulistest majandust ja kinnisvaraturgu mõjutanud teguritest ning sellest, milline oli nende tulemus investeeringutele.

Seejärel jõuab saade 2023. aastasse. Margus Tinno selgitab nii kohalike kui välisinvestorite vaateid kinnisvarasektorile. Räägime investorite eelistustest nii kinnisvaraturu segmentide kui investeeritavate summade suuruse osas. Arutame, kes on välisinvestorid, kes Eesti ja Baltikumi poole piiluvad.

Saate lõpuks annab Margus Tinno mõne praktilise soovituse väikeinvestoritele, mida peaks silmas pidama ärikinnisvarasse investeerimisel.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 52. osas räägib Colliers International’i partner ja investeeringute nõustamise juht Margus Tinno ärikinnisvara investeeringutest. Saadetud juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis

# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE

# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo

# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised