#050 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Ardi Roosimaa (2022-12-29)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Äkki uuel aastal läheb paremaks?

KV.EE kinnisvara-podcast’i 50. osas on saatekülaline Restate’i nõukogu liige Ardi Roosimaa. Küsimusi esitab ja saadet suunab kinnisvarakonsultant ning koolitaja Tõnu Toompark.

Aasta viimases KV.EE kinnisvara-podcastis teeme aastakokkuvõtte. Arutame üksikasjalikult läbi, mis on aasta olulisemad sündmused erinevates kinnisvaraturu valdkondades.

Saadet alustame üldisema pildi analüüsiga. Arutame, mis on maailmamajanduses ja poliitilises keskkonnas olnud tähtsad tegurid, mis meie igapäevas kinnisvaraturu keskkonda loovad. Suure üldise pildi juures ei jää puudutamata laenuturg ja euribori enneolematult kiired liikumised.

Ardi Roosimaa toob välja, mis on äripindade maailmas olnud huvitavat ja esiletõstmist väärivat. Tõnu Toompark keskendub aasta tähtsündmuste väljatoomisel elamispindade sektorile.

Saate lõpuks toovad Ardi Roosimaa ja Tõnu Toompark välja, millise pilgu ja meeleoluga vaatavad nad 2023. aastasse ning mis on nende peamised ootused uuelt aastalt.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 50. osas on külas Restate’i nõukogu liige Ardi Roosimaa. Koos saatejuhi kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark’iga võetakse kokku 2022. a Eesti äripindade ja elamispindade turul.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised