#043 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Härmo Haljaste (2022-09-08)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Tartu elamispindade turu trendid

Järjekorras 43. KV.EE kinnisvara-podcast’i külaline Härmo Haljaste, kes on Kaanon Kinnisvara tegevjuht, annab ülevaate Tartu elamispindade turu arengutest ja tulevikuväljavaadetest. Saadet juhib kinnisvarakoolitaja ja -konsultant Tõnu Toompark.

Saate esimeses osas räägime Tartu elamispindade turu ostjatest. Kõne alla tuleb, kes on Tartus ostupoolel, kui palju on erinevaid ostjate segmente? Kas Tartus on sajaseid tuulutamas ka välismaalased või IT-miljonärid?

Seejärel annab Härmo Haljaste hinnangud Tartu elamispindade turu müügipoolele. Arutame, kas turul on ulmeliselt kõrget hinda püüdvaid kinnisvaramüüjaid? Või kas on kulukaks kujuneda tõotava kütteperioodi eel on täheldada paanikamüüke?

Härmo Haljaste annab hinnangu, kuidas on olnud tasakaal kinnisvaramüüjate ja pakkumiste vahel ning millisesse seisu on nõudlus ja pakkumine jõudnud 2022. a sügiseks.

Põgusalt heidame pilgu Tartu üüriturule ja sellele, kas üürituru nõudluse võim kuulub endiselt üliõpilastele.

Saate lõpetuseks annab Härmo Haljaste põgusa nägemuse lähikvartalite arengutest kinnisvaraturul. Traditsiooniliselt annab saatekülaline ka omapoolse praktilise soovituse kinnisvarasektori turuosalistele.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 43. osas räägime Kaanon Kinnisvara tegvjuhi Härmo Haljaste’ga Tartu elamispindade turu arengustest. Küsimusi esitab kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised