#041 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Rando Vanaveski (2022-08-25)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: elamispindade turu hetkeseis ja trendid

Augusti viimase KV.EE kinnisvara-podcast’i külaline on Rando Vanaveski, kes on Domus Kinnisvara juhatuse liige. Juttu tuleb vaatest kinnisvaraturule läbi kinnisvaramaakleri pilgu. Saadet juhib kinnisvarakoolitaja ja -konsultant Tõnu Toompark.

Saate esimeses osas annab Rando Vanaveski hinnangu elamispindade turu hetkeseisule. Sealt edasi liigume pakkumise juurde. Rando Vanaveski räägib, kes on elamispindade turu müügipoolel ja kui palju on näha halba aimavaid paanikamüüjaid.

Üle ega ümber ei saa küttehindadest. Arutame, kui palju mõjutab hoone küttesüsteem kinnisvaramüüjaid ja -ostjaid.

Elamispindade turu nõudlust lahates avab Rando Vanaveski enda mõtted, kuidas on muutunud ostuotsuste langetamise kiirus ja müügiperioodide pikkus. Samuti räägime üüriinvestoritest kinnisvaraturu ostupoolel. Eraldi arutame, kui palju on veel tänapäeval oksjoneid, kus ostjad üksteisevõidu hindu üle pakuvad.

Puudutamata ei jää elamispindade hindade liikumine. Rando Vanaveski avaldab enda arvamust, kuidas on hinnad lähiminevikus muutunud ja mis saab hindadest edasi ning kas hinnalangus on realistlik ootus.

Saate lõpus annab Rando Vanaveski omapoolse soovituse kinnisvaramaakleritele, mida muutuvas keskkonnas arvesse võtta, et maakleriametis hästi läbi lüüa.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 41. osas arutame Domus Kinnisvarajuhatuse liikme Rando Vanaveski’ga elamispindade turu viimaseid arenguid ja tulevikusuundi maakleri ja maakleribüroo vaatest. Küsimusi esitab kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised