#040 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Ain Kivisaar (2022-08-11)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Millises suunas liigub eluase kui toode?

Augustikuises järjekorras 40. KV.EE kinnisvara-podcast’is räägib Metro Capital OÜ tegevjuht Ain Kivisaar innovatsioonist elamispindade arendamisel ja sellest, millises suunas võiks liikuda eluase kui toode. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate avame võrdlusega, kuidas on paarikümne aastaga muutunud eluase kui toode. Ain Kivisaar toob näiteid, mille poolest erineb tänane eluase nõukogude aja lõpuaastatel ehitatust-arendatust. Seejuures annab Ain Kivisaar hinnangu, kas ta peab trende positiivseks või negatiivseks.

Saate teine osa keskendub põhjustele, miks kinnisvaraarendajad proovivad uute korterite puhul uuendused mängu tuua? Millised on kaasaegsed n-ö tavapärased lahendused? Milliseid nutilahendused on alles turgu võitmas?

Saate viimases osas võtame kokku, millises suunas on elamispind kui toode arenemas? Ain Kivisaar toob välja omad mõtted, mille poolest erineb tulevikukodu tänasest? Seejuures vaatame elamispindade turu arenguvõimalusi kitsamalt nii kinnisvaraobjekti kui näiteks asukohaeelistuste või omanikuasustuse-üüriasustuse tasemelt. Kõige lõpetuseks annab Ain Kivisaar nagu saatekülalised ikka oma soovituse elamispindade turu osalistele.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 40. osas arutame Metro Capital OÜ tegevjuht Ain Kivisaar’ega elamispindade turu ja elamispinna kui toote muutumise teemadel minevikus ja tulevikus. Küsimusi esitab kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised