#037 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Eduard Sorokin (2022-06-30)

JAGA:

Südasuvise KV.EE kinnisvara-podcast’i külaline on Uus Maa Ärikinnisvara OÜ juhatuse liige Eduard Sorokin. Eduard aitab saada värske ülevaate, mis toimub ärikinnisvara nõudluse, pakkumise, hindade ja tootlustega. Saadet veab kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt paneb Eduard Sorokin paika, mis on ärikinnisvaraturu kõige olulisemad tegurid. Ei ole vast suur üllatus, et oluline turu mõjur on sõda Ukrainas ja selle kõrval inflatsioon ning tarbijakindlus.

Vaatame, kuidas on ärikinnisvara nõudlus kriitilise keskkonnaga hakkama saanud ja millised trendid on ostjate-üürnike poole pealt aset leidmas. Seejärel heidame pilgu, kuidas käitub äripindade pakkumise poole ehk müüjad ja üürileandjad.

Eduard Sorokin kommenteerib, mis toimub nõudluse ja pakkumise vastassuunaliste liikumiste valguses äripindade hindade ja tootlustega.

Kõige lõpetuseks annab Eduard lihtsakoelise, kuid töötava valemi, mida peaksid ärikinnisvaraturu osalised tegema, et võimalike keerulisemate aegade tulekul võitjate poolele jääda.

Saade on salvestatud 28.06.2022.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 37. osas arutavad Eduard Sorokin, kes on Uus Maa Ärikinnisvara OÜ juhatuse liige, ja kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark ärikinnisvaraturu trendide üle.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised