#031 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Mart Saa (2022-04-07)

JAGA:

07. aprilli 2022 KV.EE kinnisvara-podcast’is räägivad LAAM Kinnisvarapartner ja juhatuse liige Mart Saa ning kinnisvarakoolitaja ja -konsultant Tõnu Toompark elamispindade turu ostjatest ja müüjatest, arendusturu ja üürisektori arengutest ning kinnisvaramaaklerite väljakutsetest lähipiirkonnas toimuva sõja kontekstis.

Mart Saa annab enda praktilise hinnangu muutustele kinnisvaraostjate ja -müüjate käitumises. Üldistatuna võib öelda, et ostjad on endiselt aktiivsed ostma. Samuti pole kinnisvaramüüjad end suurt sõjast segada lasknud.

Selle kõrval heidame pilgu kinnisvaraarendajate tööpõllule. Arutame, millised on suuremad kinnisvaraarenduse väljakutsed. Uurime, kuidas tuleb ehitussektor toime kallinevate materjalide hindadega.

Vestluses analüüsime, kuidas on liikunud elamispindade hinnad ja milline võiks olla edasine hindade arengute rada. Puudutame saates üüriinvesteeringute teemat nii investorite aktiivsuse, üürinõudluse kui üürihindade vaatest. Täiendavalt jagab Mart Saa teadmist muutustest laenupakkumises.

Saade on salvestatud 04.04.2022.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 31. osas vestlevad LAAM Kinnisvarajuhatuse liige ja partner Mart saa ning kinnisvarakoolitaja ja -konsultant Tõnu Toompark. Räägime elamispindade ostjate ja müüjate käitumisest, üüriturust, kinnisvaraarendusest ja tehingute finantseerimisest. Kogu jutu taust on muutused ligikaudu poolteist kuud kestnud sõja tingimustes.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised