#029 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Karin Vinkel (2022-03-10)

JAGA:

Seekordses KV.EE kinnisvara podcast’is vestlevad kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark ning kinnisvarainvestor ja ettevõtja Karin Vinkel. Teemaks tulevad Venemaa algatatud sõja tõttu turbulentsed ajad. Arutame, mida peaks kinnisvarainvestor sellises olukorras tegema ja kuidas käituma.

Alustuseks heidame pilgu ajaperioodile vahetult enne aktiivse sõjategevuse puhkemist. Anname hinnangu toonasele kinnisvaraturu olukorrale. Karin Vinkel räägib, mis oli tema toonane arvamus investeeringute tegemisest.

Seejärel liigume tänasesse päeva ehk 09. märtsisse 2022. a. Arutame, kas veri on piisavalt tänavatel, et ostma tormata? Millised on olnud Ukrainas toimuva sõjategevuse mõjud Eesti kinnisvaraturule? Heidame pilgu vahetult üüriturul toimuvale ehk vakantsuste ja üürihindade muutustele.

Prognoosid jätame seekord tegemata, kuid proovime saates optimistliku pilguga tulevikku vaadata.

Saade on salvestatud 09.03.2022.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 29. osas vestlevad kinnisvarainvestor ja ettevõtja Karin Vinkel ning kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark. Saate teema on kinnisvarainvestori vaade maailmas ja kinnisvaraturul toimuvale Vene-Ukraina sõja kontekstis.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised