#028 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Peep Sooman (2022-02-23)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Kinnisvaraturgu iseloomustab kriiside rohkus ja määramatus

Veebruari lõpu KV.EE kinnisvara-podcast’i stuudios kohtusid Pindi Kinnisvara OÜ juhatuse liige Peep Sooman ja kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark. Jutuks tulid hinnangud kinnisvaraturu seisule ja selle väljavaadetele.

Loomulikult olid kõne all käimasolevad kriisid. Alustuseks sai proovitud leida, millised käimasolevatest kriidisest on kõige akuutsemad ehk kinnisvaraturule kõige enam mõju avaldamas.

Väliste tegurite kõrval sai pilk heidetud kinnisvaraturu sisemistele teguritele, et leida, kas kinnisvaraturu sees on ohumärke.

Prognoosid jäid seekord üsnagi uduseks, sest päevakajalisi olulisi detaile on sedavõrd palju, mis võivaid järgmisi arenguid olulisel määral mõjutada. Mõni hea nõuanne siiski sai välja pakutud.

NB! Podcast salvestati 21.02.2022.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saatesarja 28. osas vestlevad Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman ning kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark. Saate teema on elamispindade turu seis, seda ähvardavad tegurid ja edasised väljavaated.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised