#024 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Mihkel Eliste (2021-12-30)

JAGA:

2021. a viimase KV.EE kinnisvara-podcast’is osalevad Arco Vara analüütik, kutseline hindaja ja riiklikult tunnustatud ekspert Mihkel Eliste ning kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark. Võtame kokku, mis on 2021. a kinnisvaraturu kõige olulisemad sündmused ja arutame, millised märksõnad võiksid olla olulised uue 2022. a osas.

2021. a toimunu osas tulevad kõne alla nii rekordite sadu tehingute arvu, hinnatõusude, madalate intressimäärade kui muude kinnisvaraturu näitajate osas. Juttu tuleb pakkumiste puudujäägist üüriturul ja uute elamispindade pakkumiste sektoris. Nende kõrval käib arutame elamispindade turu riskantsuse suurenemise ja inflatsiooni teemadel.

Prognooside osas arutleme, kas kinnisvara ostu tasuks edasi lükata lootuses, et hinnad langevad. Mööda ei saa vaadata ehitusteenuse ja ehitusmaterjalide hinnatõusu ja defitsiidi teemadest ning nende mõjudest kinnisvaraturule.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Podcast’i 24. episoodis räägime Arco Vara analüütiku, kutselise hindaja ja riiklikult tunnustatud eksperdi Mihkel Eliste’ga kinnisvaraturu 2021. a tähtsamatest märksõnadest. Lisaks teeme prognoosid 2022. a osas. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised