#022 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Kaja Lilloja (2021-12-02)

JAGA:

Jõulukuu esimese KV.EE kinnisvarapodcast’i avab vestlusring kohtutäitur Kaja Lilloja’ga. Juttu tuleb kohtutäiturite tegemistest kinnisvaraobjektide realiseerimisel. Vestlust veab kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate esimeses osas räägib Kaja Lilloja, millised kinnisvaraobjektid kohtutäituri kätte jõuavad ja millised on vara sundrealiseerimise tagamaad.

Enampakkumise protsessi oluline osa on müügihinna määramine, mis sageli tekitab osapooltel lahkarvamusi. Podcastis puudutame teemat, kuidas ja milliste põhimõtete alusel enampakkumise alghind paika pannakse.

Praktilise olulise väärtusena loetleb Kaja Lilloja üles neli peamist riski, millega peab kohtutäituri läbiviidavalt enampakkumiselt kinnisvara soetada sooviv inimene arvestama.

Kinnisvaramaaklerid kohtutäiturite läbiviidavate kinnisvaraobjektide enampakkumiste mängu enamasti otseselt ei sobitu ja vahendustasu teenimise võimalust väga ei ole. Küll aga pakume välja mõned konkreetsed võimalused, kuidas saaks kinnisvaramaakler enampakkumise kõrval klientidele lisaväärtust pakkuda.

Vestluse lõpuks annab Kaja Lilloja mõned praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaakleritele, kuid ka inimestele, kes osalevad täitemenetluse protsessis võlgniku poole peale.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Seekordses episoodis tuleb juttu kohtutäiturite läbiviidavatest kinnisvaraobjektide enampakkumisest. Teemat käsitlevad kohtutäitur Kaja Lilloja ning kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised