Urmo Aava oma kiirest päevakavast, sõitjate tagasisidest katsetele ja pikemat sorti tänukõne

JAGA:


Delfi “Kuuenda käigu” stuudios käis enne õhtust avatseremooniat külas Rally Estonia direktor Urmo Aava, kes aitas meil pisut mõista, kuidas toimib sel nädalal keeruline masinavärk nimega Rally Estonia korraldusmeeskond, palju tema alluvuses inimesi töötab ning milline on tema isiklik päevakava ja unerütm.

Samuti ei saanud Aavaga rääkides üle ega ümber Ott Tänaku kriitilisest kommentaarist punktikatse kohta.

“Küsimusele “Kas me saame poodiumit ja ERM-i liigutada metsa”, siis vastus on ei. Kas me saame ühe katse siia liigutada? Ilmselt saime. Kas see on parim lahendus? Ilmselt mitte. See on kahjuks või õnneks parim, mida me suutsime teha. Suutsime koostöös Tartu vallaga teha sellise katse siia, nagu ta täna on. Ütleks, et viimane neli kilomeetrit ei ole väga kole. Pigem on viimased kaks kilomeetrit väga ilus. Kas ta on selline, nagu ralli on? Ei ole. Aga see on see, mis siia on võimalik teha. Tuua see kulminatsioon siia.”

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised