Tšiili ralli eelvaade ja intervjuu karjääris uue märgi maha pannud Romet Jürgensoniga

JAGA:


Autoralli MM-sari jätkub täna testikatsega algava Tšiili ralliga, mis tähendab, et neljapäevast pühapäevani läheb eetrisse ka „Kuues käik“ rallipodcast. Saatejuhid Gunnar Leheste ja Roland Poom olid täna otse-eetris kell 16.00.

Saate alguses on lubanud meiega kümneks minutiks ühineda üks hiljuti karjääris uue märgi maha pannud külaline – Romet Jürgenson, kes tuli nädalavahetusel Sloveenias toimunud Nova Gorica rallil Rally3 autoga üldarvestuses kolmandale kohale, näidates tagatulesid nii mõnelegi Rally2 autole. Uurime, kuidas jätkub FIA Rally Star programm, mille neli paremat pääsevad järgmiseks aastaks Junior WRC sarja ning kuidas valmistub Jürgenson järgmisel nädalal toimuvaks Saaremaa ralliks, kus FIA Rally Stari õpilased samuti üksteiselt mõõtu võtavad.

Seejärel arutleme, milliseid põnevaid uudiseid ja spekulatsioone ralli ajakirjandus viimastel nädalatel on pakkunud, vaatame otsa testikatse tulemustele ja teeme ennustusi ralliks.

Jätkuvalt on saatesse palavalt oodatud kuulajate küsimused aadressil [email protected]. Parima küsimuse esitajale anname nädala lõpus väikse kingituse: Delfi brändinguga „Roolis ei loe“ termostopsi.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised