Tänaku rehv, Katsuta pauk ja Grjazini uskumatu prohmakas

JAGA:


Ott Tänaku heitlus Belgia ralli poodiumikohtadele lõppes laupäeva esimesel katsel, kui ta pidi tee peal rehvi vahetama ning kaotas sellele kolm minutit. Lisaks tuli veel kohapeal parandama hakata tungrauda.

Päeva teine tipphetk oli paramatul Takamoto Katsuta suur avarii 10. katsel. Päeva sõitja tiitli anname Oliver Solbergile, kes sõitis üle 80 kilomeetri katseid ilma roolivõimuta. Päeva põruja tiitli on auga välja teeninud hoolduspausilt välja minnes vale road book’i kaasa võtnud ja 13. katse asemel hoopis esimesele katsele sattunud Nikolai Grjazin.

“Kuuenda käigu” stuudios võtsid Belgia ralli teise päeva kokku Gunnar Leheste ja Roland Poom. Telefoni teel jagas kohapealseid muljeid Jaan Martinson.

Saatesse on võimalik saata ka küsimusi aadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised