Tänak viskas Neuville'ile kavala ninanipsu, ent…

JAGA:


Argentina ralli reedene päev oli üsna kummaline: tükk aega võis tunduda, et tuleb senise hooaja üks sündmustevaesemaid võistluspäevi, ent viimase katse draama annab siiski mõtte- ja kõneainet omajagu.

Eesti rallifännide jaoks oli kogu päeva üks põletavamaid küsimusi see, kas Ott Tänaku Toyotal oli midagi viga või mitte – viimastel hommikustel katsetel kaotas eestlane harjumatult palju aega. Päeva viimasel katsel purunes aga veovõll – kuidas sai see juhtuda?

Stuudios on endiselt Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Sul on midagi, mida tahaksid saatejuhtidelt küsida? Saada oma küsimus aadressil [email protected]! Samale aadressile võib saata küsimusi ka Ott Tänakule – parimale Tänakule adresseeritud küsimusele annab ralliäss oma vastuse ning Betsafe annab parima küsimuse esitajale auhinnaks ka Tänaku autogrammiga plakati ja T-särgi!

Head kuulamist!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised