Rehvidraama ja Luksemburgi-mehe sigadused. Mida me Tšiili ralli teisest päevast õppisime?

JAGA:


Tšiili MM-ralli jätkub pärast teist täispikka päeva Ott Tänaku juhtimisel. 2019. aasta maailmameister tõestas end taaskord suurepärase rehvitaktikuna ning tegi suure vahe konkurentidega sisse hommikustel viimastel katsetel, mil teised pigem muretsesid, kas oma pea olematute rattavarjudega üldse finišisse jõuavad.

„Kuues käik“ podcast võtab kokku Tšiili ralli laupäevased sündmused, jagab kiitust M-Spordi leeri, nahutab Toyotat, arutleb võimalike tiimikorralduste üle Hyundais ning mõtleb veel, mida teha esimest korda Rally1 autos istuva Gregoire Munsteriga, kes sai päeva viimasel katsel hakkama väikest viigi sigadusega – jagada piitsahoope või anda andeks?

Vastame ka loomulikult kuulajate küsimustele ning anname tiimidele homseks rehvivalikuks väärt spikri ette. Küsimusi ootame veel ka nädala viimasesse saatesse aadressil [email protected]!

Saatejuhid on Gunnar Leheste ja Roland Poom.

Head kuulamist!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised