Portugali ralli eelvaade. Külas Rally Estonia tegevjuht ja Urmo Aava kaardilugeja Janno Siitan

JAGA:


Käes on MM-ralli nädal ning see tähendab, et neljal päeval nädalas läheb otse-eetrisse ja hiljem järelvaadatavaks ja -kuulatavaks „Kuues käik“ podcast.

Saatejuhtide Gunnar Leheste ja Roland Poomi külaliseks oli neljapäeval, 11. mail Rally Estonia tegevjuht Janno Siitan, kes on ühtlasi peasüüdlane selles, et Urmo Aava läinud nädalavahetusel Raplas comeback’i tegi. Ekipaaž Aava/Siitan sai Subaru Imprezal EMV5 arvestuses kolmanda ja absoluudis kuuenda koha.

Video vahendusel ühines saate alguses meiega ka Portugali ralli pressikeskusest Peep Pahv. Vaatasime Ott Tänaku ja Robert Virvese intervjuusid ning arutlesime, mida Eesti meeste ralli eelsetest juttudest kõrva taha panna.

Saada saatesse küsimus aadressile [email protected]!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised