Palju õnne Otile ja Martinile! Kui kõrgele see võit Tänaku karjääris asetub?

JAGA:


Rootsi MM-ralli lõppes Ott Tänaku ja Martin Järveoja vägeva võiduga. Hyundai üritas punktikatse eel tiimikäsklustega Thierry Neuville’i teisele kohale upitada, kuid ei tulnud välja…

„Kuues käik“ podcast võttis äärmiselt põneva rallinädala kokku ning vastas kuulajatelt laekunud küsimustele, millest üks sai ka pärjatud väärt auhinnaga, mille pani välja rõivabränd Marat. Võitjaks osutus küsija Genadi. Palju õnne! Võtame teiega ühendust.

Saatejuhid on Gunnar Leheste ja Roland Poom. Üle veebi jagas meiega kohapealseid muljeid Umeast Jaan Martinson.

Järgmised saated on eetris juba 16.-19. märtsini, mil rallikaravan jõuab Mehhikosse. Küsimusi on meile võimalik saata ka kahe ralli vahepeal aadressile [email protected].

Saadet saab kuulata ka uuest Delfi Tasku keskkonnast. Delfi Taskul on nüüd ka äpp, mida saab Androidile alla laadida Google Play’st ja iPhone’ile App Store’ist.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised