Mingid punktid vähemalt kirjas! Milliseid järeldusi teha hooaja esimesest MM-rallist?

JAGA:


Aasta esimene MM-ralli lõppes vanameistri Sebastien Ogier’ võiduga, kes on nüüd Monte Carlos triumfeerinud rekordilised üheksa korda. Ott Tänak avas hooaja viienda kohaga, lisades kontole ka punktikatse neli silma, mis teeb kokku 14 punkti.

“Kuues käik” võtab rallinädala kokku ning küsib, milliseid järeldusi esimese etapi pealt teha. Kas hirmuäratavat kiirust näidanud Toyota hakkabki järjekordselt kogu hooaega dikteerima ning kuidas Ford ja Hyundai seda ära saaks hoida?

Võtame kokku lugejate küsimuste rubriigi ning kuulutame välja parima küsija nime, kellele kuulub väärt praktiline auhind – stiilne termojoogipudel. Küsimusi ootame aadressile [email protected] ka kahe ralli vahepeal.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised