Miks oli Neuville'il vaja Tänakuga "plõksida"? Kas Breen jääb M-Spordi palgale?

JAGA:


Belgia ralli teise päeva põletavamad jututeemad on Craig Breeni ja Thierry Neuville’i väljasõidud ning belglase iroonilised väljaütlemised Ott Tänaku aadressil.

“Kui Tänakul on probleemid, sõidan mina kolme silindriga,” oli Neuville hommikuste katsete järel öelnud. Tänakut vaevasid väidetavalt ülekandeprobleemid (diferentsiaal), mis hooldusalas said lahendatud.

“Karma!” ütlesid nii mõnedki rallifännid Eestis ja ka kaugemal, kui Neuville päeva eelviimasel katsel aeglases vasakkurvis kraavi vajus ja roolisüsteemi lõhkus.

“Kuuenda käigu” podcastis võtavad päeva tippsündmused kokku Gunnar Leheste, Roland Poom ja Jaan Martinson. Muu hulgas arutame ka neljandat rallit järjest käki kokku keeranud Craig Breeni kurva saatuse teemal ja küsime, kui suur on M-Spordi tiimi ja selle pealike kannatus.

Saate meiliaadress on [email protected]. Podcast on leitav ka Google Podcasts’is, Soundcloudis, Spotify’s ja teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised