Miks lubab Mäkinen Tänaku tiimikaaslasel eestlaselt punkte röövida?

JAGA:


Korsika ralli sai ülimalt dramaatilise lõpplahenduse ning viimast katset vaadates vajus suu lahti ka “Kuuenda käigu” saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Karl Kruudal – nüüd on aga vaja ülipõnev etapp ka kokku võtta!

Tunneme koos kaasa Elfyn Evansile ning arutame, miks Thierry Neuville päeva esimesel katsel sedavõrd palju kaotas. Kas Ott Tänak surus päeva avakatsel jällegi liiga palju? Miks lubab Tommi Mäkinen Kris Meeke’il punktikatsel Tänaku eest taas punkte ära noppida?

Samuti vastatakse, nagu alati, kuulajate küsimustele: muuhulgas saab teada, kui suured auhinnarahad WRC etappidel liiguvad ning kuidas Sébastien Loeb omal ajal Citroenis meeskonnale rahaliselt mütsi pähe tõmbas.

Samuti käib ka kuulajamäng: koostöös hea toetaja Betsafe’iga on “Kuuenda käigu” kuulajatel võimalik esitada omalt poolt Korsika ralli kohta küsimus Ott Tänakule, millele Tänak ka omapoolse vastuse annab. Saada see küsimus aadressil [email protected] – parim küsimus võidab ka auhinna!

Samal aadressil saab jätkuvalt küsimusi esitada ka saatejuhtidele.

Head kuulamist!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised